Ohnivý velký tah

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OHNIVÝ „VELKÝ TAH“


Možná Velký tah již dobře znáte a stal se součástí vašeho života. Možná jste tento pojem jen někde slyšely, ale nemáte vlastní zkušenost. A možná jen občas přemýšlíte, zda se dá prožít i něco jiného než orgasmus, který znáte a třeba při tom neejakulovat....

Technika Velkého tahu vychází z taoismu a spočívá v cílené práci s dechem a svaly. Pokud je správně provedena má za následek využití sexuální energie v celém těle (a ne pouze v oblasti genitálií) a přivádí tak muže do celotělové extáze a někdy i mnohem dál (mimo sebe do vyšší roviny vnímání). Jedná se o jiný druh prožívání, než jsou muži zvyklí u klasického orgasmu s ejakulací. U Velkého tahu nedochází k odchodu semene, dá se i několikrát zopakovat a poté zažít i klasické vyvrcholení.

Základem masáže je Ohnivá Šakti. Ovšem ta se Vás nebude snažit přivést do světa fantazie (jak bývá obvyklé u sexuálního opojení) ale naopak Vás dostat co nejvíc do vlastního těla, do jeho pocitů a vnímání tady a teď. U této masáže jste s masérkou více v přímém kontaktu než u jiných. Naučí Vás, jak orgasmus oddálit a jak energii nasměrovat tam, kde je jí třeba. Díky této zkušenosti již nikdy nebudete obětí svých fyzických reakcí a nečekané vyvrcholení se stane dávnou minulostí. Vy budete pánem situace a sám si budete řídit, kdy a jak se vaše nahromaděná energie projeví.

K masážím používám kromě různých pomůcek také masážní olej, který si sama míchám a případně dolaďuji na místě individuálně podle klienta. Všechny oleje jsou přírodní a vhodné i pro citlivou pokožku.

Masáže i rituály probíhají v přítmí místnosti provoněné tibetskými tyčinkami, kde je intimní atmosféra podpořena svitem plápolajících plamínků několika rituálních svíček a samozřejmě pohodlným a stylovým zařízením interiéru.

Samozřejmostí je tělesná hygiena před i po masáži (masérky i klienta) a pro svoji i vaši bezpečnost používání desinfekčních přípravků příp. rukavic v případě kontaktu s genitáliemi či análním otvorem.

Abyste si masáž užili co nejlépe, věnujte také pozornost článku o aktivním přijímání masáží.