LUCIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto-lucia

 

Vnútorné posolstvo tantry ma  priťahovalo už pred mnohými rokmi, ale až v spojení s masážou som tomuto vábeniu podľahla naplno. Tantru vnímam ako divokú rieku, ktorej energiu nikdy úplne nepochopím, pokiaľ si do nej lennamočím kotníky… treba sa do nej ponoriť úplne celá a nechať sa ňou bez obáv a boja voľne unášať… Tantrickú masáž nevnímam len ako svoju profesiu,ale aj ako poslanie mojej duše. Sprevádza a učí ma na mojej duchovnejceste, pomáha mi odhaľovať skryté časti mňa samotnej, naplno ich do seba integrovať a ďalej s nimi pracovať. Ďalšími prostriedkami mojho sebapoznávania sú aj meditácia, intuitívny tanec, analýza snov a stretávania v ženských kruhoch.

 

Prešla som vícerými kurzami tantrickej masáže pod vedením skvelých učiteľov na Slovensku aj v Čechách. Okrem toho som absolvovala akreditovaný kurz klasickej masáže v Nitre a kurz masáže lávovými kameňmi v Piešťanoch.

 

   

lucia-cert-1 lucia-cert-2 lucia-cert-3   lucia-cert-4         

Svoje povodné povolanie lekárnika som opustila v roku 2012 a odvtedy sa naplno venujem len masáži. Do Brna som sa presťahovala na základe vnútorného impulzu, který bol tak silný, že som ho nemohla neposlúchnuť. Zo začiatku som tu posobila v masážnom salóne Brilant pod menom Elis, ale spoluprácu som ukončila protože mi nevyhovovali jej podmienky.

Vedomý dotyk je bránou k spoznaniu toho Božského a večného v každom z nás. Či už sa chcete len uvolniť a na chvíľu zabudnúť na každodenný stres, alebo
vás láka využiť prijímanie masáže a vnímanie vlastnej energie ako súčasť svojej vlastnej cesty, s úctou Vás privítam na masáži.

Teší sa na Vás Lucia

foto-luciaLucia Malhasialucia-tantralucia-tantra-3lucia-tantra-5JHP 2288