Vaginální mapování

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ
 
Vaginální mapování je velmi účinná metoda, která zvyšuje citlivost vaginy, rozpouští stará traumata a jizvy a to na fyzické i emoční úrovni. Cílem je opět v ženě rozproudit radost ze sexuálních prožitků, zcitlivění jejich intimních oblastí a otevření se lásce a všem darům života.

Ve vagině se zaznamenávají a ukládají všechny naše traumatizující zážitky - všechny formy znásilnění, mechanické sexuální zkušenosti, nepřítomné milování, masturbace, při kterých jsme byly přistiženy a reakce byla negativní, porod(y), chirurgické zásahy, potraty, ale i psychické bolesti a mnoho dalšího. Je to hodně individuální, protože to, co vytvoří u někoho šok a trauma, může jiný vstřebat celkem snadno. Některé události vytvořily ve vagině jizvy, některé různé bulky, jiné zase třeba znecitlivění v určitém bodě. Všechny tyto věci mohou vést ke zhoršení kvality života ženy a to především v sexuální a intimní oblasti.

Vaginální mapování je sestaveno velmi individuálně na základě úvodního rozhovoru s klientkou. Aby bylo mapování účinné, je potřeba jej absolvovat alespoň třikrát. A jelikož poprvé mohou být pocity smíšené až nepříjemné (což je přirozené – rozčísnou se uložené bolesti a to vyvolává různé reakce), proto je doporučuji v sérii po třech, šesti nebo deseti na dobu dvou nebo tří hodin. Kratší dobu tuto masáž neprovozuji, protože k uvolnění klientky a navození potřebné bezpečné atmosféry je třeba čas a pohodu. Stejně jako u jiných masáží i zde může žena volit i mezi dvojitou péčí. Druhá masérka vytváří pocit větší podpory. Může ženě během mapování masírovat krk, držet ji za ruce, pomáhá ji dýchat nebo ji podpírá, podává kapesník či občerstvení atd. Pokud by si to klientka přála, může si objednat pro tyto účely i maséra anebo jako velmi zajímavá varianta je přizvání svého partnera. Tato možnost může váš partnerský vztah velmi prohloubit, ale je potřeba to důkladně zvážit – u čerstvých vztahů bych to úplně nedoporučovala. Lépe se předem sejít a zkonzultovat.

K masážím používám kromě různých pomůcek také masážní olej, který si sama míchám a případně dolaďuji na místě individuálně podle klienta. Všechny oleje jsou přírodní a vhodné i pro citlivou pokožku.

Masáže i rituály probíhají v přítmí místnosti provoněné tibetskými tyčinkami, kde je intimní atmosféra podpořena svitem plápolajících plamínků několika rituálních svíček a samozřejmě pohodlným a stylovým zařízením interiéru.

Samozřejmostí je tělesná hygiena před i po masáži (masérky i klienta) a pro svoji i vaši bezpečnost používání desinfekčních přípravků příp. rukavic v případě kontaktu s genitáliemi či análním otvorem.

Abyste si masáž užili co nejlépe, věnujte také pozornost článku o aktivním přijímání masáží.