PETR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG 1914.jpeg

V době dospívání jsem konvertoval ke křesťanské víře a jsem praktikujícím věřícím. Se stejnou silou, jakou jsem tehdy prožíval svoje obrácení k Bohu, které mě vedlo k postupnému začlenění se do katolické církve, jsem v posledních letech prožil další hlubší obrat díky tantře. Dle mého nynějšího nejniternějšího přesvědčení a poznání jsou křesťanství a tantra v souladu, protože u obou stojí na prvním místě bezpodmínečná láska.

Vystudoval jsem psychologii, politologii a sinologii, založil rodinu a mám tři děti. V posledních patnácti letech jsem se živil převážně jako lektor čínštiny a angličtiny, tlumočník a průvodce po zemích Dálného východu. Po rozpadu dvanáctiletého manželství a nacházení nové životní cesty jsem si uvědomil, jak jsou manželství a rodina pro mě posvátné a že si nebudu hledat nového životního partnera. Zároveň jsem chtěl rozvíjet a kultivovat svoji sexualitu. Tak jsem se dostal k tantře. Sexualita a spiritualita jsou od sebe neoddělitelné propojené nádoby. Křesťanství má (ne neprávem) u mnohých pověst náboženství, které má tendenci sexualitu podceňovat a potlačovat. Dokonce se domnívám, že potlačený postoj k sexualitě a s tím související neblahé následky, jsou jedním z hlavních důvodů razantního úbytku věřících i duchovních v křesťanských církvích západního světa. Tantra přináší takový pohled, který může nejen křesťanství, ale úplně každého bez ohledu na vyznání, věk či životní situaci zásadně obohatit. Moje hledání mě vedlo k poněkud neobvyklé kombinaci, začal jsem dálkově studovat teologii a současně masírovat ženy.

Absolvoval jsem několik relevantních kurzů a seminářů, přičemž tím přelomovým byl profesionální výcvik celostní masáže Core Touch Denisy Říhy Palečkové a Richarda Vojíka. Certifikát sportovní masáže ve škole Romana Šimáčka mi umožnil rozšířit si živnostenský list o masérskou činnost. Po aktivní tříleté přípravě i důkladném rozvažování jsem se rozhodl své masérské služby nabídnout profesionálně. Protože v tantře se pracuje s mužsko-ženskou polaritou, masíruji pouze ženy. Nabízím naprostý respekt, úctu a dodržení stanovených hranic. Mým cílem vždy je, aby žena odcházela po masáži odpočatá, radostná, rozkvetlá a svěží a aby tento stav zůstal co nejdéle.

Každá masáž je jedinečná a na míru, protože každý člověk a každý okamžik je jedinečný. Klientky se mohou cítit v bezpečí a přijaty takové, jaké jsou. Všichni víme, že láskyplný dotek je léčivý, dává radost do života, zkrášluje a navrací nás k sobě samým.

 

Ceník:

2 hodiny 4500,-Kč
2,5 hodiny 5500,-Kč
3 hodiny 6000,-Kč

 

Kontakt:

Telefon: 603590565
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Certifikáty:

akademie-2  akademie-3 Akademie -1  akredit-petr osvedceni-petr     

 

Recenze:

Petrův dotek je natolik příjemný, že jsem si ho dopřála vícekrát. Líbí se mi, jak Petr umí navodit příjemnou atmosféru plnou důvěry. Petr se také umí perfektně nacítit a přizpůsobí masáž mým aktuálním náladám a požadavkům. Ráda se od něj nechávám opečovávat, hýčkat a rozmazlovat. Užívám si jemné i pevné doteky, přesně tak, jak to zrovna chci. Kdykoliv si vzpomenu na jeho masáž, okamžitě se myšlenkami ocitám v sedmém nebi a vykouzlí se mi úsměv na tváři :-)
Marie

Masáž od Petra byla velmi pečující.
Cítila jsem se vnímaná, opečovávaná, podporovaná a v bezpečí a tudíž jsem se mohla naprosto uvolnit.
Petr je velmi citlivý masér, intuitivní, jeho dotek je láskyplný a léčivý. Po celou dobu masáže mě velmi dobře vnímal a masíroval nebo jen hladil přesně tam, kde jsem potřebovala. Při masáži používal různé pomůcky, které prohlubovaly požitek z masáže a uvolnění. Komunikace s ním byla také bezproblémová. Mohla jsem si říct o cokoliv a nebo i mluvit o čemkoliv a jeho přístup byl podporující. Petr je velmi empatický a orientovaný na potřeby klientek. Navíc masáž probíhá v nádherném prostředí, takže jsem se cítila jako královna. A když jsem pak odcházela, měla jsem pocit dokonalého tělesného i emocionálního uvolnění, prostě jako bych měla křídla. :-) Masáže od Petra jednoznačně doporučuji.
Lenka

Petře, díky za zajímavou zkušenost, kterou jsi mi ukázal. Musím říct, že to mělo ještě pokračování. Včera cestou domů jsem cítila hodně euforické pocity a velkou lásku k mému muži, který mi masáž umožnil. Spolu jsme si o tom hezky popovídali a milovali jsme se. A dneska se cítím neskutečně duševně čistá, vyrovnaná...asi to zní zvláštně, ale je to tak. Cítím ve své duši absolutní pokoru a smíření. Hodně zajímavá zkušenost! Nikdy dřív bych neřekla, že takového stavu lze docílit zrovna takovou cestou.
Kája