Nabídka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MASÁŽE A RITUÁLY

JAK VŠE PROBÍHÁ ?

 Nezávazná konzultace

 

Po telefonické, mailové či sms objednávce přijdete na smluvený termín.
Nejprve si krátce popovídáme o všem, co bude třeba (o tantře, o vás, o příp. obavách, zodpovím Vaše dotazy atd.) a vyladíme tón, ve kterém bude znít následná masáž, tak aby byla v souladu s Vámi a s Vaším momentálním rozpoložením.

Poté se postupně oba osprchujeme (klient/-tka první). Voda začne s prvním odplavováním nepotřebné zátěže z těla a je současně rituálem, který nás na společný zážitek připraví.

Samotná masáž začíná dalším velmi silný rituálem Namasté, který probíhá ve stoje. Klient uvolněně přijímá úctu masérky ke svému tělu a ke své duši jakožto k dokonalé souhře jedinečné bytosti. Rituál je hlubokým prožitkem a vzájemným navnímáním se klienta a masérky.
Potom vás výzvu k ulehnutí na bříško na pohodlnou matraci, kde se zaposloucháte do tónu relaxační hudby (tantrického či jiného zaměření – CD volím individuálně podle rozpoložení a potřeb klienta/-tky).

Zavřete si oči a uvolníte svou mysl i tělo. V následujícím čase masáže neexistuje nic jiného než VY, hudba a pocity, které ve vás vyvolávají moje doteky. Všechno ostatní se rozpouští a v těle postupně začíná proudit nová čerstvá a tvořivá energie.

Věnuji se každému kousíčku vašeho těla. Budu ho hýčkat, dráždit, jemně hladit a vytvářet mnoho podnětů, které znovu probudí každou vaši buňku v těle. Pokožka se stává vnímavější, vaše tělo uvolněnější a vaše mysl si dovolí chvíli na nic nemyslet. V tomto stavu pak můžete zažít intenzivnější prožití vlastního hmotného já a naplnit se novou dávkou energie.
Zhruba v polovině doby masáže Vás požádám o otočení na záda a důkladně se věnuji přední části těla.
Tantrické masáže jsou celotělové a tedy po celou dobu je pozornost na celém vašem těle, je do něj rozváděna energie a jste s ním v kontaktu stejně jako masérka. Celé vaše tělo a vaše mysl a vaše duše to vše dohromady vás činí tím, čím jste. Nebudeme vás kouskovat na pouze jednotlivé kusy vašeho těla, jako při klasických masážích. nebo oddělovat vaši mysl a duši. Masérka přistupuje k tělu jako k celku a doteky na intimních místech jsou přirozenou součástí každé naší masáže. Díky těmto dotekům se vaše energie rozproudí do celého těla. Není třeba na sebe vyvíjet žádný tlak, tantra masáž nemá za cíl vaše vyvrcholení (i když k němu většinou spontánně dojde). Tantra pracuje se sexuální energií a energie potřebuje pouze vaše uvolnění a následné otevření se, všechno ostatní zvládne sama. Je naprosto běžné při dotecích v oblasti genitálií ale i všude jinde na těle prožívat vzrušení, ale také třeba úplně něco jiného (různé emoce). Vše, co příjde, je v pořádku.

K masážím používáme šátky, pírka, jemné králičí rukavice, speciální Tantra olej (jemný, neutrální, přírodní, nevyvolává alergické reakce) a další pomůcky dle konkrétního typu masáže.
Všechny pomůcky jsou po každé masáži důkladně desinfikovány.
 

 

MASÁŽE PRO VŠECHNY
Motýlí dotek
Ohnivá Šakti
REFRESH
MASÁŽE PRO POKROČILÉ
Třináctá komnata
Tantrická triáda
Tantra sensual
MASÁŽE SPECIÁLNĚ PRO ŽENY
Vaginální mapování
MASÁŽE SPECIÁLNĚ PRO MUŽE
Magické vzplanutí
Ohnivý "Velký tah"
VÍCERUČNÍ (NE)PARTNERSKÉ MASÁŽE
Šiva/Šakti v ráji
Společná jízda
Vášnivé splynutí
Splněný sen
DOPLŇKOVÉ MASÁŽE
Horká Nirvána
 
 
 
 
 
RITUÁLY
Rituál smyslů
Rituál přání
LUXUSNÍ ZÁLEŽITOST
Božská masáž